Przekaż
1,5% podatku
Wpłać
darowiznę
Rezerwuj Wpłacam/Pomagam

Aktualności > Ogólne

Bezpłatnie w Fundacji Nagle Sami

Niedawno otrzymaliśmy pytanie: „Czy wasza fundacja zasilana pieniędzmi przez fundatorów, czyli darczyńców, oferuje potrzebującym cokolwiek za darmo?”. Dziś chcemy trochę więcej o tym napisać.
Nie ukrywamy, że wciąż szukamy sponsorów naszych działań. Jednak przyznajemy, że nie jest to takie proste – temat straty i żałoby nadal często jest tematem tabu i znalezienie darczyńców jest sporym wyzwaniem. Od lat funkcjonujemy przede wszystkim dzięki wsparciu pojedynczych darczyńców, działalności naszego ośrodka terapeutycznego, współpracom z firmami, Patronom a od 2 lat również dzięki rozliczeniu 1,5 % podatku.
Na ten moment darmowa oferta Fundacji Nagle Sami to głównie:
▪️ Telefon wsparcia 800 108 108 (jest ogólnopolski, anonimowy i bezpłatny – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-20:00. Konsultantami są wolontariusze – przeszkoleni psycholodzy)
▪️ Roczny, bezpłatny staż psychologiczny (podczas jego trwania regularne szkolenia w temacie żałoby, interwencji kryzysowej, darmowa superwizja oraz uczestnictwo w webinarach)
▪️ Wieczory 'Nie Sami” (odbywają się co drugi piątek w siedzibie Fundacji)
▪️ Materiały pomocowe dla osób po stracie i ich bliskich (https://naglesami.org.pl/o-zalobie/#artykuly)
Zależy nam rozwoju, żeby móc pomagać jeszcze większej liczbie osób. Dlatego jeśli wierzysz w misję Fundacji Nagle Sami, zachęcamy do Patronowania naszym działaniom: https://patronite.pl/naglesami
Dziękujemy!