Empatyczni, doświadczeni profesjonaliści

Rezerwacja online

Do skorzystania z pomocy psychologicznej w Fundacji Nagle Sami zapraszamy osoby, które straciły bliskich i czują, że sytuacja, w której się znalazły jest zbyt trudna i sobie z nią same nie radzą.

Zapraszamy osoby w kryzysie, które myślą o podjęciu terapii. A także wszystkie osoby zaniepokojone swoim stanem i te, którym brakuje wsparcia w najbliższym otoczeniu. W naszej Fundacji otrzymacie Państwo profesjonalną pomoc.

Rezerwuj

Formy pomocy

Pomoc psychologiczna w żałobie

Do skorzystania z pomocy psychologicznej w Fundacji Nagle Sami zapraszamy osoby, które straciły bliskich i czują, że sytuacja, w której się znalazły jest zbyt trudna i sobie z nią nie radzą. Zapraszamy także osoby w kryzysie, które myślą o podjęciu terapii. Pracujemy w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim.

A także osoby zaniepokojone swoim stanem i te, którym brakuje wsparcia w najbliższym otoczeniu. W naszej Fundacji otrzymacie Państwo profesjonalną pomoc.

W naszej pracy do procesu żałoby podchodzimy w sposób indywidualny, umożliwiamy aby każdy mógł przechodzić przez to doświadczenie w taki sposób jak tego potrzebuje.

Terapeuci Fundacji specjalizują się w pomocy osobom w żałobie, mają duże doświadczenie w pracy terapeutycznej, stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności.

W żałobie nie trzeba być samemu, zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapraszamy do kontaktu:

od poniedziałku do piątku w godz. 9.30-16.30
tel. 502 511 138, mail: info@naglesami.org.pl.

Konsultacja z psychoterapeutą

Osoby, chętne do skorzystania z pomocy psychologicznej w Fundacji Nagle Sami na początku zapraszamy na indywidualną konsultację z psychoterapeutą.

Takie spotkanie ma na celu określenie czy i jaka pomoc jest potrzebna. Najczęściej jest wstępem do dalszej pomocy psychologicznej/psychoterapeutycznej. Pomaga ustalić jej formę – indywidualną lub grupową, zastanowić się co jest największą trudnością, czy dana osoba chce się nią zajmować, czy jest na to gotowa i czy to jest dobry moment na podjęcie terapii. Podczas takiej konsultacji ustalimy także, czy zgłaszany problem rzeczywiście związany jest z żałobą – zdarza się, że ktoś stracił bliskich jednak to inna sprawa jest podstawową trudnością, np. problemy w relacjach.

Czasem okazuje się, że jedno spotkanie wystarcza. Gdy ktoś potrzebuje wiedzy o procesie żałoby, może zadać pytania i uzyskać potrzebne odpowiedzi. Zdarza się, że już jedna rozmowa z psychoterapeutą porządkuje i pomaga rozwiać wątpliwości. Bywa też, że samo opowiedzenie swojej historii komuś spoza bliskich, kto wysłucha bez oceniania i dawania rad, przynosi ulgę.

Jedno spotkanie trwa 50 min, a jego koszt to 180 zł.

Spotkania konsultacyjne prowadzimy tuż przy Placu Inwalidów na warszawskim Żoliborzu lub online.

Więcej informacji i zapisy:

Warszawa: info@naglesami.org.pl tel.: 502 511 138

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapię indywidualną prowadzimy w stacjonarnie w Warszawie, a online oczywiście bez ograniczeń geograficznych.

Osoba korzystająca z tej formy pomocy psychologicznej ustala indywidualnie z psychoterapeutą zakres pracy, zagadnienie czy problem, którym będą się zajmować podczas spotkań. W Fundacji pracujemy w obszarze żałoby, jednak każdy doświadcza jej w inny sposób, a trudności oraz potrzeby związane z przechodzeniem przez ten proces mogą być bardzo różne.

W Fundacji prowadzimy zarówno terapię krótko- jak i długoterminową. Czas trwania terapii uzależniony jest od indywidualnych potrzeb klienta i jest ustalany wspólnie z nim.

Terapia krótkoterminowa najczęściej koncentruje się wokół jednego problemu, czy trudności. Zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu spotkań. Terapia długoterminowa pozwala na głębszą pracę nad sobą, poszerzenie własnej świadomości w różnych obszarach życia. Najczęściej trwa powyżej jednego roku.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu, o stałej porze, trwają 50 min.
Koszt jednego spotkania to 180 zł, niezależnie, czy jest stacjonarny czy w formie online.

Więcej informacji i zapisy:

Warszawa: info@naglesami.org.pl, 502 511 138 (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00)

Pomoc po poronieniach i stratach okołoporodowych

Utrata dziecka na etapie ciąży lub chwilę po narodzinach jest niezwykle bolesnym wydarzeniem. W Fundacji Nagle Sami oferujemy wsparcie również po tego rodzaju doświadczeniach.

Więcej informacji i zapisy: info@naglesami.org.pl , tel. 502 511 138 (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00)

Bezpłatny telefon wsparcia 800 108 108

Linia 800 108 108 adresowana jest do wszystkich osób w żałobie, które potrzebują pomocy. Dzwoniący mogą anonimowo porozmawiać o swojej sytuacji, otrzymać wsparcie czy zasięgnąć porady. Dyżury w naszym Telefonie Wsparcia pełnią psychologowie i przeszkoleni studenci ostatnich lat psychologii.

Telefon jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 14.00 - 20.00, Pod numerem 800 108 108, każdy z dzwoniących otrzyma wsparcie i naszą uwagę.

Dodatkowy dyżur od godz. 14.00 do godz. 17.00 w każdy czwartek dotyczy wspierania dzieci w sytuacji żałoby. Zachęcamy do kontaktu pedagogów, nauczycieli i opiekunów, którzy chcieliby się dowiedzieć jak rozmawiać z dziećmi o śmierci, jak je wspierać.

Jest bezpłatny, a rozmowy nie są nagrywane.

Konsultacja online

Zapraszamy osoby, które straciły bliskich i potrzebują wsparcia psychologa, jednak spotkanie osobiste nie jest możliwe. Jest to także rozwiązanie dobre dla Polaków w żałobie, którzy przebywają zagranicą.

Konsultacja trwa 50 minut i jej koszt to 180 zł.

Zapisy:

telefonicznie pod numerem 502 511 138
za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji: https://naglesami.org.pl/rezerwacja.html

Zespół terapeutyczny

Marta Rouba - Fundacja Nagle Sami

Marta Rouba

szefowa Ośrodka Terapeutycznego Fundacji
Anna Bogdańska Fundacja Nagle Sami, terapia psychologiczna w stracie i żałobie

Anna Bogdańska

Psycholożka, psychoterapeutka
Kinga Czechowicz-Drewniak Psycholożka, psychoonkolożka Fundacja Nagle Sami

Kinga Czechowicz-Drewniak

Psycholożka, psychoonkolożka
Piotr Czyrka, terapia psychologiczna

Piotr Czyrka

Psycholog, psychoterapeuta
Marek Husak - psycholog, terapeuta Fundacja Nagle Sami

Marek Husak

Psycholog, terapeuta
Monika Kaczmarczyk - Fundacja Nagle Sami, terapia w żałobie i po stracie

Monika Kaczmarczyk

Psycholożka, psychoterapeutka
Magdalena Kuśmierz terapeutka Fundacja Nagle Sami

Magdalena Kuśmierz

Terapeutka, psychoterapeutka
Ewa Matyszewska Fundacja Nagle sami, terapia

Ewa Matyszewska

Psycholożka i terapeutka
Agnieszka Nowacka, psychoterapeutka Fundacja Nagle Sami

Agnieszka Nowacka

Psychoterapeutka, psycholożka
Malwina Racka-Pluta - Psycholożka oraz psychoterapeutka - Fundacja Nagle Sami

Malwina Racka-Pluta

Psycholożka, psychoterapeutka
Agnieszka Romanek-Wdowicz Fundacja Nagle Sami, terapia psychologiczna w stracie i żałobie

Agnieszka Romanek-Wdowicz

Psycholożka, psychoterapeutka Gestalt
Piotr Kiembłowski Fundacja Nagle Sami

dr Piotr Kiembłowski

Psycholog, psychoterapeuta, trener biznesu, nauczyciel akademicki, Członek Rady Fundacji

Emilia Kaczmarczyk-Wilk

psycholożka, psychoterapeutka

Małgorzata Kułaga

psycholożka dzieci i młodzieży, terapeutka
Agata Jóźwik

Agata Jóźwik

Psycholożka, psychoterapeutka

Marta Rouba

 • Z Fundacją Nagle Sami związana jest od marca 2022 roku.
 • Ukończyła studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, jest w trakcie 4-letniego całościowego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym.
 • Posiada certyfikat 1 stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach uzyskany w Integri TSR.
 • Dyżurowała także jako psycholożka w Telefonie Wsparcia 800 108 108.

Anna Bogdańska

 • Psycholożka, psychoterapeutka. Absolwentka Wydziału Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych UW i Psychologii na SWPS w Warszawie (spec. psychologia kliniczna i zdrowia), psychoterapeutka szkoląca się w Polskim Instytucie Ericksonowskim (akredytacja PTP).
 • Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziale dzienny psychiatryczny Szpitala Bielańskiego, w Klinice Hepatologii i Nabytych Niedoborów Immunologicznych Szpitala Zakaźnego w Warszawie (praca z pacjentami zakażonymi HIV), praca  w fundacjach Vital i Zdrowie (praca z pacjentami przewlekle chorującymi psychicznie).

Kinga Czechowicz-Drewniak

 • Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. 
 • Psychoterapeutka w trakcie Całościowego Kursu Psychoterapii pod kierownictwem dr hab. Andrzeja Cechnickiego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Realizuje specjalizację z Psychologii Klinicznej Dzieci i Młodzieży w Collegium Medicum UJ. 
 • Pracuje w Klinice Transplantacji Szpiku Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie oraz w Hospicjum dla Dorosłych i Dzieci. Od 2014 roku związana z pediatryczną opieką paliatywno-hospicyjną. Na co dzień wspiera dzieci i młodzież z doświadczeniem choroby nowotworowej. Pracuje z Rodzicami, którzy zmagają się z przewlekłą, terminalną chorobą Dziecka. W ramach Hospicjum Perinatalnego wspiera Rodziców z diagnozą letalnej wady u dziecka. 
 • W Fundacji Nagle Sami będzie wspierać osoby dorosłe, rodziców oraz młodzież poprzez udzielanie konsultacji i psychoterapii online.

Piotr Czyrka

 • Absolwent psychologii na Wydziale Filozoficznym UJ, psychoterapeuta systemowo – psychodynamiczny w trakcie szkolenia. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu interwencji kryzysowej, wsparcia oraz krótko i długoterminowej terapii osób dorosłych.
 • Ukończył studium w zakresie interwencji kryzysowej i posiada uprawnienia pedagogiczne. Ma za sobą staż kliniczny w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Telefonie Wsparcia Fundacji Nagle Sami.
 • Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Programie Najpierw Mieszkanie. Obecnie pracuje w Poradni Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i gabinecie Fundacji Nagle Sami. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
 • Pracę terapeutyczną rozumie przede wszystkim jako budowanie bezpiecznej, autentycznej i podmiotowej relacji z drugim człowiekiem, która jest fundamentem pozwalającym na zgłębianie swojego świata wewnętrznego oraz daje szansę na zaopiekowanie się własnym cierpieniem. Ceni sobie korzyści płynące z psychoedukacji.

Marek Husak

 • Psycholog, w trakcie szkolenia terapeutycznego Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Akademii Inter Ego. Absolwent Psychologii Uniwersytetu SWPS.  Na stałe związany z Instytutem Psychiatrii i Neurologii z oddziałem Chorób Afektywnych F7 oraz Fundacją Savant). Stale poszerza swoje doświadczenie zawodowe. W swojej pracy wykorzystuje metody Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. 
 • Doświadczenie zdobywał w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Oddziale Dziennym Neuropsychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie, Telefonie Wsparcia Fundacji Nagle Sami (konsultant w telefonie wsparcia Fundacji Nagle Sami).
 • Swoją pracę rozumie jako spotkanie z drugim człowiekiem oraz tworzenie przestrzeni dla rozwoju i zmiany w ramach relacji opartej na podmiotowości, pełnym zrozumieniu oraz akceptacji.
 • W fundacji zajmuje się prowadzeniem sesji indywidualnych i grupowych, z uwzględnieniem pracy z osobami LGBTQIA +, młodymi dorosłymi oraz dorosłymi w spektrum autyzmu.

Monika Kaczmarczyk

 • Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie szkolenia. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła specjalizację z psychoterapii. Całościowe szkolenie psychoterapeutyczne realizuje w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.
 • Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym ZLO Praga Południe, w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego oraz w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, gdzie pracowała z młodzieżą po kryzysach psychicznych. Zarówno w trakcie studiów, jak i obecnie, związana z Akademickim Ośrodkiem Psychoterapii. Wiele zawdzięcza także 2-letniemu wolontariatowi w hospicjum oraz doświadczeniu pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi.
 • W Fundacji Nagle Sami prowadzi psychoterapię indywidualną, konsultacje i psychoterapię dla dzieci oraz jest konsultantką Telefonu Wsparcia dla osób w żałobie.

„Psychoterapię postrzegam jako przestrzeń, w której we wspierającej obecności drugiej osoby można stopniowo „oswajać” myśli, emocje i doświadczenia, które trudno oswoić w pojedynkę. To wspólne poszukiwanie zrozumienia dla tego, co daje się zrozumieć, i bycie z tym, co wymyka się rozumieniu. Zarówno w pracy z dorosłymi, jak i z dziećmi, staram się tworzyć bezpieczne warunki, by oswajając to, co trudne, móc zbliżać się do samego siebie i innych.”

Magdalena Kuśmierz

 • Terapeutka motywująca (certyfikat nr 134 Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej), psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie 4-letniego szkolenia prowadzącego do uzyskania Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, dyplomowany coach.
 • Ukończyła Wydział Socjologii UW i studia doktoranckie w Szkole Nauk Społecznych IFiS Polskiej Akademii Nauk oraz podyplomowe studia „Coaching Profesjonalny” w Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Stypendystka Uniwersytetu Rutgers i Fundacji Batorego. 
 • Trenerka Dialogu Motywującego. Członkini MINT – międzynarodowej organizacji zrzeszającej trenerów motywujących), PTTM oraz PTTPB.
 • Certyfikowaną trenerka FRIS® – narzędzia rozwojowego diagnozującego style poznawcze. W oparciu o wiedzę płynącą z tego modelu, prowadzi warsztaty i szkolenia dla młodzieży oraz dorosłych (rodziców oraz zespołów pedagogicznych) oraz sesje indywidualne.
 • Swoje doświadczenia w obszarze psychoterapii buduje pracując z dziećmi i dorosłymi osobami w spektrum autyzmu w Fundacji SAVANT, z którą od kilku lat jest związana na stałe oraz jako stażystka w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (Oddział Dzienny, III Klinika Psychiatryczna). 
 • W Fundacji Nagle Sami prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz grupę wsparcia dla osób w kryzysie straty.

„Swoją pracę traktuję jako przywilej szczególnego spotkania z drugim człowiekiem i zaproszenie do jego świata. Na każde z tych spotkań zabieram ze sobą szacunek, akceptację oraz przekonanie, że każdy jest ekspertem od własnego życia.”

Ewa Matyszewska

 • Psycholożka (specjalność: psychologia zdrowia i choroby), terapeutka w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach (certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), praktyczka Metody Kids’ Skills – Dam Radę! trener treningu i warsztatu psychologicznego (szkolenie w Ośrodku INTRA), arteterapeutka (szkolenie w Polskim Instytucie Ericksonowskim), specjalistka Warszawskiej Sieci Pomocy Dzieciom (szkolenie w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę).
 • Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą oraz wspierającymi ich dorosłymi (rodzicami i nauczycielami). Najczęściej pracuje terapeutycznie indywidualnie oraz w triadzie rodzic – dziecko, a także z grupami. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
 • W Fundacji Nagle Sami jestem wolontariuszką Telefonu Wsparcia dla osób w żałobie oraz prowadzi terapię dzieci i młodzieży, a także konsultacje dla rodziców.

Agnieszka Nowacka

 • Psychoterapeutka w trakcie certyfikacji oraz psycholożka w trakcie szkolenia (psychologia kliniczna). 
 • Ukończyła całościowy kurs psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. 
 • Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTP.
 • Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży, par oraz konsultacje dla rodziców. W trakcie szkolenia całościowego z psychotraumatologii.

Malwina Racka-Pluta

 • Psycholożka oraz psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. 
 • Swoje doświadczenie zdobywała na oddziałach Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, organizacjach pozarządowych oraz w prywatnej praktyce. 
 • Ukończyła szkolenia m.in. z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z interwencji kryzysowej w sytuacji zagrożenia życia. 
 • Pracuje w nurcie psychodynamicznym, pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTP. 
 • Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży oraz konsultacje dla rodziców.

Agnieszka Romanek-Wdowicz

 • Psycholożka, psychoterapeutka Gestalt w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Przygotowuje się do uzyskania europejskiego certyfikatu EAGT (European Certificate of Gestalt Psychotherapy). 
 • Pracuje pod regularną superwizją, zgodnie z Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. 
 • Swoje doświadczenie, w zakresie wsparcia psychologicznego, zdobywała pracując z dziećmi z trudnościami w rozwoju oraz ich rodzicami. Współpracowała z przedszkolami oraz poradniami w zakresie opiniowania i diagnozy dzieci. 
 • Ukończyła Szkołę Konsultacji Rodzicielskich w oparciu o rodzicielstwo bliskości. 
 • Prowadzi psychoterapię osób dorosłych. Psychoterapia jest dla niej bliskim spotkaniem dwojga ludzie, pełnym akceptacji, zrozumienia i bezpieczeństwa.

dr Piotr Kiembłowski

 •  Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz szkolenia z systemowej terapii rodzin w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. 
 • Ma ponad 15-letnią praktykę w edukacji studentów i pracowników wielu organizacji.
 • Współpracuje z wiodącymi firmami szkoleniowymi w obszarach tematycznych związanych z usprawnieniem procesów zarządzania, zarządzaniem zmianą, konfliktem, komunikacją i asertywnością, budowaniem zespołu, coachingiem. 
 • Ma również doświadczenie w pracy asesora przy prowadzeniu badań w ramach metodologii centrów oceny i rozwoju oraz prowadzi treningi interpersonalne.

:email@

Emilia Kaczmarczyk-Wilk

 • Absolwentka psychologii na Poznańskim Uniwersytecie SWPS.
 • Psychoterapeutka w trakcie całościowego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem  dr hab. Agnieszki Popiel i Ewy Pragłowskiej. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 • Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Hospicjach, Domach Seniora oraz Dziecka, bazie wojskowej, szpitalach oraz placówkach opiekuńczo-wychowawczych i resocjalizacyjnych. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach związanych z ochroną i promocją zdrowia psychicznego a także wsparciem psychologicznym, wciąż poszerzając swoją wiedzę.
 • Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych, którą poddaje stałej superwizji pod okiem certyfikowanych superwizorów.

Małgorzata Kułaga

Psycholożka, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, absolwentka Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii przy Szkole Wyższej Przymierza Rodzin

Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy z dziećmi i rodzicami w szkole podstawowej oraz w przedszkolu integracyjnym.

Rozwija swoją wiedzę i kompetencje uczestnicząc w licznych kursach z zakresu pomocy psychologicznej dziecku i jego rodzinie ( m. in. Elementy terapii akceptacji i zaangażowania w pracy z dziećmi i młodzieżą; Moczenie i zaparcia nawykowe; Objawy psychosomatyczne u dzieci i młodzieży; Poza zasadą pudełka. Zabawa w psychoterapii dzieci.)

Prowadzi także warsztaty rozwojowe dla kobiet. W Fundacji pracuje z dziećmi i młodzieżą oraz prowadzi także konsultacje dla rodziców.

„W pracy z dorosłymi jak i z dziećmi staram się tworzyć bezpieczną przestrzeń na bycie z tym co obecne w wewnętrznym świecie – uczuciami, myślami, potrzebami, wartościami, pragnieniami…”

Agata Jóźwik

 • Terapeutka EMDR. Pracuje w podejściu poznawczo – behawioralnym obejmującym również trzecią falę w tym najbliższą związaną z uważnością. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Członkini Polskiego Towarzystwa Poznawczo-Behawioralnego oraz Polskiego Towarzystwa EMDR.
 • Nieustannie szkoli się, podnosi swoje umiejętności i kompetencje, biorze udział w szkoleniach, treningach i konferencjach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Stowarzyszeniu na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz w Ośrodku Rehabilitacji Uzależnień i Podwójnej Diagnozy w Otwocku. Odbyła staż kliniczny w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Klinika Nerwic, Zaburzeń osobowości i Odżywiania w Oddziale Dzienny w Warszawie oraz w Klinicznym Oddziale Psychiatryczny CMKP w Szpitalu Bielańskim.
 • Udzielała pomocy psychologicznej w Ośrodku Pomocy Społecznej w Łomiankach, uczestniczyła w grupie roboczej dotyczącej procedury Niebieskiej Karty, pracowała z kobietami doznającymi przemocy. 
 • Aktualnie pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Bielańskim. 
 • Prowadzi psychoterapię oraz treningi uważności dla osób z zaburzeniami depresyjno-lękowymi.
 • Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi doświadczającymi trudności w życiu codziennym, trudnościami w związku, zmianami sytuacji życiowej, stratami. Przyjmuję pacjentów cierpiących na zaburzenia depresyjne, lękowe, zaburzenia adaptacyjne, ataki paniki, zaburzenia osobowości.
przejdź
Miejsce

Fundacja Nagle Sami Miejsce

Nasz ośrodek znajduje się na warszawskim Żoliborzu. To tu niedaleko malowniczego Parku Fosa i Cytadeli przyjmujemy dorosłych i dzieci w zacisze naszych gabinetów. Można zarezerwować wizytę przez internet lub telefonicznie 502 511 138. Prosimy o informację o zmianie, bądź odwołaniu spotkania na 24 godz przed jego terminem, w innej sytuacji wizyta traktowana jest jako odbyta, z koniecznością opłaty. Jesteśmy tu dla Was. Jeżeli mają Państwo uwagi do nas po odbytej konsultacji prosimy o maile na adres: info@naglesami.org.pl lub telefonicznie 502 511 138

Cennik

Rodzaj konsultacji Czas trwania Miejsce Koszt
Konsultacja z psychoterapeutą Czas trwania50 min MiejsceWarszawa lub online Cena180 zł
Psychoterapia indywidualna Czas trwania50 min MiejsceWarszawa lub online Cena180 zł
Grupa wsparcia Czas trwania90-120 min MiejsceWarszawa Cena125 zł
Konsultacja w sprawie dzieci i młodzieży Czas trwania50 min MiejsceWarszawa lub online Cena200 zł
Konsultacja u dr. Piotra Kiembłowskiego Czas trwania50 min Miejsceonline Cena220 zł
Psychoterapia u dr. Piotra Kiembłowskiego Czas trwania50 min Miejsceonline Cena220 zł
Consultation/psychotherapy in English Czas trwania50 min MiejsceWarsaw or online Cena250 zł
DLA DZIECI Czas trwania Miejsce Cena
Konsultacje indywidualne z psychologiem dziecięcym Czas trwania50 min MiejsceWarszawa Cena200 zł
Kolejne indywidualne spotkania z psychologiem dziecięcym Czas trwania50 min MiejsceWarszawa Cena200 zł