Dla osób w żałobie

Webinar: Rodzina w żałobie

Opis spotkania:

Z przeżywaniem różnych sytuacji w rodzinie jest trochę jak z synergią – całość przeżyć nie jest prostą sumą przeżyć poszczególnych jej członków. Śmierć jednej osoby w rodzinie stanowi wyzwanie dla całego systemu, który bezpowrotnie się zmienia. Rodzina posiada zasoby i siły, które pomagają jej przejść ten proces, czasem jednak może potrzebować w tym wsparcia.

W trakcie webinaru poruszone będą następujące wątki:

– jak przebiega żałoba w rodzinie?
– jakie czynniki wspierają rodzinę w przejściu żałoby, a jakie zakłócają ten proces?
– jakie potrzeby pojawiają się w rodzinie na różnych etapach żałoby, a także jakie zadania kolejne etapy przed rodziną stawiają?
– jakie rodzaje wsparcia można uzyskać w rodzinie i co się składa na jej zdolność do odzyskiwania utraconych lub osłabionych sił oraz odporność?
– jak można wesprzeć rodzinę w przeżywaniu żałoby?

Dla kogo?

Webinar skierowany jest do osób, które z powodów osobistych interesują się procesem przechodzenia rodziny przez proces żałoby, jak również do osób, które z racji wykonywanych zawodów chcą być wsparciem dla rodzin w żałobie.

Prowadząca:

Ewa Matyszewska – psycholog, trener, certyfikowany terapeuta terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i wspierającymi ich dorosłymi (rodzicami, opiekunami, nauczycielami, psychologami i pedagogami szkolnymi). W Fundacji Nagle Sami pracuje w telefonie wsparcia dla osób w żałobie, a także prowadzi terapię dla dzieci i młodzieży doświadczających żałoby oraz konsultacje dla dorosłych chcących wesprzeć dziecko w takiej sytuacji.

Informacje organizacyjne:

  • Data: 27.05.2022, godz. 18.00 – 19.30
  • Struktura: 1 h wykładu + 30 minut pytania i odpowiedzi
  • Cena: 35 zł
  • Platforma: Webinar prowadzony będzie na platformie ClikMeeting. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja i opłacenie uczestnictwa. Liczba miejsc jest ograniczona.
  • Webinar będzie nagrany i przez kolejnych 7 dni dostępny dla zarejestrowanych uczestników
  • Link rejestracyjny: https://bit.ly/39J0fx1

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego można od razu przejść do systemu umożliwiającego dokonanie płatności.
Po uiszczeniu opłaty uczestnik otrzyma mail potwierdzający zapisanie na webinar.

WAŻNE:

  • Jeśli w ciągu kilku godzin od momentu rejestracji nie otrzymacie Państwo mail z potwierdzeniem płatności oraz linkiem do pokoju webinarowego, prosimy o kontakt pod adresem: info@naglesami.org.pl
  • Bardzo prosimy, by ewentualne trudności techniczne zgłaszać nam na bieżąco i nie później, niż do godziny 16.00 w dniu, w którym odbywa się spotkanie. Tylko wówczas mamy szansę w porę zareagować i pomóc.
  • Wpłaty pokrywające koszt uczestnictwa w webinarze stanowią cegiełkę na działalność statutową Fundacji.
  • Nie wystawiamy faktur za opłaty rejestracyjne.

Kontakt

e-mail: info@naglesami.org.pl
tel. 512 674 874

Przejdź do rejestracji

Kontakt

e-mail: info@naglesami.org.pl
tel. 502 511 138

Regulamin Szkoleń